پرورشگاه مرغ مرندیجوجه کبک در طبیعت سبزمرغ مرندی مرغ بومی ایران

درباره پرورشگاه مرغ مرندی ، چرا و چگونه؟!؟

تولید محصولات غذایی یکی از دغدغه های بشر از ابتدای خلقت بوده و هست. پرورش طیور یکی از پر اهمیت ترین بخش های تامین مواد غذایی مردم می باشد.گروه پرورشگاه مرغ مرندی از سالیان پیش با در نظر گرفتن این امر پا به عرصه ی تولید و پرورش گذاشت.ابتدای کار مهندس غلامرضا کاظمی که از همان دوره کودکی و نوجوانی با پرورش مرغ و خروس انس گرفته بود اقدام به بررسی نژاد های در حال انقراض طبیعت و آشنایی با مشکلات آنها کرد. که در این راستا باتوجه به نژاد پر اهمیت و ارزشمند نژاد مرغ مرندی که در حال انقرض بود آشنا و اقدام به پرورش و تولید این نژاد در جهت احیا و بازگرداندن آن از مرگ و نابودی حتمی نمود.

بعد از گذشت سالیانی در جهت آشنایی مردم با این نژاد، گروه مرغ مرندی را در شهر مرند پایه گذاری کردیم و اقدام به فعالیت در عرصه ی تبلیغات اینترنتی جهت آشنایی هرچه بیشتر مردم با مرغ سیاه مرندی نمودیم .مهندس کاظمی در ابتدای دهه نود اقدام به احداث اولین و اصلی ترین پرورشگاه مرغ مرندی در شهرستان تاریخی مرند، با تعداد محدودی مرغ سیاه مرند آغاز به کار کرد که از همان ابتدا هدفی بزرگ را در جهت پیشبرد پرورشگاه مرندی انتخاب کردیم. از تولیدات پرورشگاه مرغ مرندی که از ابتدای کار بوده، می توان به موارد زیر اشاره کرد

تخم نطفه دار مرغ مرندی اصیل

جوجه یک روزه ی نژاد مرغ سیاه مرندی اصیل با کیفیت

جوجه های یک ماهه و نیمچه مرغ مرندی

مرغ و خروس مرندی بالغ

تخم خوراکی در جهت مصرف دارویی

با گذر زمان با آشنایی بیشتر مردم عزیزمان با مرغ مرندی برترین نژاد تخمگذار ایران گروه مرغ مرندی فعالیت خود را با افزایش تولید و خالص سازی طبیعی مرغ مرندی ادامه داد. و نژاد های دیگری برای علاقمندان به مجموعه خود اضافه نمود که از جمله ی آن ها :بوقلمون نژاد برنز ترکیه، کبک، بلدرچین، نژاد های زینتی خاص با کیفیت بالا می باشد.

گروه ما با مدیرت مهندس کاظمی در نظر دارد در جهت آشنایی بیشتر مردم و فروش محصولات خود اقدام به اعطای نمایندگی در سراسر ایران نمیاد. جهت دریافت نمایندگی می توانید با شماره های دفتر در ارتباط باشید.یا با پر کردن فرم اعطای نمایندگی جزو اولین اولویت های اعطای نمایندگی مرغ مرندی باشید.

WordPress Themes