قوانین و مقرراتقوانین و مقررات خرید محصولات پرورشگاه مرغ مرندی

جهت بهره مندی درست از سایت و خریدی آگاهانه بدون هیچگونه مشکل، خواهشمندیم موارد مطرح شده زیر را مطالعه فرمایید.

قوانین و مقررات عمومی

پرورشگاه مرغ مرندی در جهت حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک تمامی اصول و قوانین جمهوری اسلامی را رعایت می کند در این راستا کاربر نیز باید با رعایت همین قوانین باعث تامین فضای صحیح خرید و فروش شود.

تعریف خریدار یا کاربر

کاربر یا مشتری یا به کل خریدار، به کسی گفته می شود که با ثبت اطلاعات خود در قسمت عضویت در سایت به صورت صحیح و حقیقی اقدام به عضویت در سایت کرده و با توجه به همان اطلاعات حقیقی اقدام به خرید محصول از فروشگاه میکند.

حفظ حریم خصوصی کاربر یا مشتری

پرورشگاه مرغ مرندی تمامی اطلاعات وارد شده توسط کاربر را به صورت محرمانه نگه داشته متعهد می شود در حد توان با استفاده از تکنولوژی های نوین از اطلاعات خصوصی کاربران خود محافظت نماید.

ثبت سفارش و ارسال کالا

ثبت سفارش کالاهای موجود در فروشگاه با توجه به نوع آنها متفاوت می باشد که مراحل ثبت سفارش و ارسال آنها به شرح زیر می باشد:

ثبت سفارش آن دسته از کالا هایی که جزو لوازم جانبی پرورش می باشند و به صورت عرف در قسمت انبار فروشگاه می تواند از قبل موجود باشد مثل: تجهیزات آبخوری دانخوری و فن و … از طریق سایت میتواند انجام پذیرد و در صورت تایید واریزی توسط مشتری اقدامات ارسال کالا صورت گرفته و مراحل ارسال کالا با هماهنگی مشتری انجام خواهد گرفت.شایان ذکر است دسته ای کالاهای فروشگاه که نیازمند ثبت سفارش تولید از طرف مشتری بوده مثل قفس های پرورش یا دستگاه های جوجه کشی و …، با هماهنگی بخش فروش فروشگاه با مشتری و تحویل بیانه توسط مشتری سفارش به بخش تولید ارسال شده و بعد از تکمیل کالا با هماهنگی مشتری به آدرس خریدار ارسال خواهد شد.

ثبت سفارش کالاهایی که به عنوان حیوان زنده می باشند به علت نوسان قیمت در بازار نیازمند ثبت سفارش به صورت تلفنی میباشد هرچند همان پرنده و یا حیوان زنده در قسمت فروشگاه با قیمت مشخصی درج شده باشد.در صورت ثبت سفارش به صورت اینترنتی این محصولات بعد از پرداخت هزینه یا قبل از پرداخت هزینه قسمت فروش با مشتری تماس گرفته و قیمت در حال حاضر محصول را به مشتری اعلام می نمایند تا ما به تفاوت این هزینه جبران شده و محصول بعد از زمان مقرر توافق شده بین مشتری و فروشگاه به حضور مشتری ارسال گردد.

توصیه می شود به علت حساسیت محصولات موجود در فروشگاه قبل از هر گونه اقدام به خرید اینترنتی از طریق فروشگاه حتما با شماره های بخش فروش تماس حاصل کرده و سفارش خود را ابتدا به صورت تلفنی ثبت کرده سپس اقدام به ثبت خرید اینترنتی فرمایید.

خسارت در صورت حمل و نقل

پرورشگاه مرغ مرندی کلیه کالا های خود را با بسته بندی های محکم و اصولی ارسال می نماید.اگر در حین ارسال کالا مشکلی بروز نماید برای کالاهای فیزیکی خسارت به وجود آمده به عهده ی شرکت حمل و نقل می باشد که توسط بیمه کالا جبران هزینه خواهد نمود و فروشگاه وظیفه دارد در جهت تامین خسارت مشتری همکاری لازم را انجام دهد. و در زمینه ی حمل محصول زنده فروشگاه به صورت توافقی درصدی تلفات برای هر ارسال در نظر گرفته می شود که ای درصد قبل از ارسال مورد تایید طرقین خواهد شد.

توجه ویژه

این بخش از قوانین ممکن است در زمان های مختلف سال تغییر نماید پس قبل از هر خرید ابتدا این بخش را مطالعه فرمایید هرچند چندین بار از ما خرید میکنید.

WordPress Themes